یک محله داریم هیشکی نداره

ای وطن نفسهایم را برای بودن در هوای تو نگه میدارم...........

افتتاح سالن ورزشی کارگران انزلی
نویسنده : سنگاچینی - ساعت ٦:۱٩ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱٤ مهر ۱۳٩٤
 

Image result for ‫افتتاح باشگاه ورزشی استراحتگاه سنگاچین‬‎

سالن ورزشی کارگران با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، استاندار گیلان و جمع دیگری از مسوولان در مجتمع رفاهی کارگران سنگاچین انزلی افتتاح شد
مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گیلان عصر چهارشنبه در آیین افتتاح این سالن ورزشی گفت : این سالن در دو طبقه به مساحت دو هزار و ۲۰۰ متر مربع با ظرفیت ۳۵۰نفر برای رشته های فوتسال، والیبال ، بسکتبال و طبقه دوم سالن به مساحت ۴۰۰ متر مربع برای رشته های شطرنج، تیراندازی، بدنسازی و رزمی ساخته شده است.
محمود ایزد دوست با اشاره به آغاز ساخت این سالن از سال ۸۹ اظهار کرد: بالغ بر ۱۵ میلیارد و ۴۶۰ میلیون ریال برای تکمیل این سالن هزینه شده است .
وی افزود: این سالن دارای سیستم های روشنایی ، گرمایشی ، سرمایشی ، تهویه ، قسمت های اداری ، تاسیسات رختکن در ظلع غربی مجموعه رفاهی کارگران کشور در سنگاچین انزلی است .
به گفته ایزددوست؛ مجتمع رفاهی کارگران سنگاچین سالانه میزبان بالغ بر چهار هزار و ۵۰۰ خانوار از کارگران سراسر کشور است .
کارگران دارای دفترچه تامین اجتماعی از سراسر کشور می توانند در هر دوره به مدت سه روز از این استراحتگاه دارای اقامتگاه و استخر برای بانوان ، طرح سالمسازی دریا ، سالن غذاخوری ، باشگاه و زمین ورزشی ساحلی استفاده کنند.

باسلام خدمت تمام هممحلی های عزیزم بایدعرض کنم این سالن ورزشی در تاریخ 25 مرداد 94 افتتاح شد اما من به دلیل مشغله کاری نتوانستم وبلاگ سنگاچینی را به موقع آپ کنم-انشاالله از این به بعد این وبلاگ حداقل ماهی یک بار به روز رسانی می شود